אודות

 
חגית קמחי, קוסמטיקאית מוסמכת ודרמתרפיסטית, הקימה את קליניקת חגית קוסמטיקס בשנת 2002, ומאז מנהלת אותה מתוך שאיפה מתמדת להוביל את ענף הטיפולים האסתטיים והקוסמטיים, בדגש על טיפולי פנים וטיפול בבעיות עור. היא בעלת תואר ראשון בחינוך ובפסיכולוגיה ונשואה לאביחי, האחראי על תחום הפיתוח העסקי בקליניקה.
 
לקוחות חגית קוסמטיקס נהנים ממגוון שלם של פתרונות אסתטיים מבוססי בריאות, הודות לניסיונה הרב של חגית (למעלה מ- 14 שנים בתחום!) ולשיתוף הפעולה שלה עם מומחים נוספים, כגון: רופא עור, כירורג פלסטי, דיאטנית ונטורופתית. יתרון נוסף הוא שהקליניקה מוסמכת לטפל באמצעות מוצריה של חברת Dermalogica, חברת הקוסמטיקה המובילה בעולם, ואף למכור את מגוון מוצריה האיכותיים בקליניקה.

לפני כל טיפול בקליניקה נערכים תחקור רפואי מקיף ואבחון יסודי, במטרה להעניק ללקוח את הטיפול המתאים ביותר מתוך מבחר הטיפולים הקיים והגישות המשלימות הנפוצות. בעניין זה אין קיצורי דרך, ולעולם לא ניגשים לטיפול לפני ביצוע אבחון מ- א' ועד ת'. המידע שנאסף מתועד במחשב לצורך מעקב ושימוש בטיפולים חוזרים. כמו כן, נעשה שימוש בתכשירים מתקדמים ובריאים, המאפשרים להשיג תוצאות מצוינות, ומתבצע מעקב צמוד אחר תוצאות הטיפול.
חגית היא הוכחה חיה לכך שניתן לשמור על עור פנים בריא ולהיראות טוב ובריא בכל גיל. אחרי הכול, הפנים זה מה שרואים!

לקליניקה היוקרתית והמעוצבת שבירושלים מגיעים נשים וגברים מכל רחבי הארץ. חגית והצוות ישמחו להעניק גם לכם את הטיפול הטוב ביותר! צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ואבחון: 072-3224770.

 
 
 
חגית קוסמטיקס - משווקת מוצרי דרמלוג'יקה
 
חגית קמחי - בעלת הקליניקה
 
 
 
 
 
 
 
מוצרי דרמלוג'יקה בישראל
 
חגית קמחי עם ד"ר דיאנה האורד, סגנית נשיא חברת דרמלוג'יקה האמריקאית, בביקורה בחגית קוסמטיקס ב- 05/02/2009
 
 
 
 
 
חגית קוסמטיקס - טיפולים מקצועיים
 
חדר טיפולים בקליניקה היוקרתית והמעוצבת של חגית קוסמטיקס
 
 
 
 
 
חגית קמחי - בעלת חגית קוסמטיקס
 
חגית קמחי עם מנכ"ל חברת דרמל גרופ (נציגת דרמלוג'יקה בארץ) בטקס קבלת תעודת הצטיינות על איכות הטיפולים המקצועיים