תכשירי קוסמטיקה וטיפול

 
 

מותגי הקוסמטיקה בקליניקה

 
בקליניקה ישנו מגוון רחב של תכשירים הניתנים לכל מטופל בהתאם לסוג העור, מצב העור, אלרגיות, נגעים, רגישויות וגיל העור. התכשירים השונים מיועדים לביצוע טיפולי פנים ולפתרון בעיות עור.

התכשירים הנמצאים בשימוש ונמכרים בקליניקה הם של מותג הדרמטולוגיה והקוסמטיקה המובילה בארצות הברית, המאושרים על-ידי משרד הבריאות: Dermalogica . התכשירים אינם מכילים שמנים מינרליים, צבעים מלאכותיים, חומרי ריח סינתטיים, לנולין ואלכוהול. כמו כן, הם משמשים אך ורק קליניקות מקצועיות כדוגמת חגית קוסמטיקס, לאחר שהמטפלים באותן קליניקות עברו הכשרה ייעודית וארוכה וקיבלו הסמכה מיוחדת לשם כך.
 
מותגי הקוסמטיקה בקליניקה-dermalogica
 
 
 
 
 
 

חשוב לדעת!

בענף תכשירי הקוסמטיקה קיימים אי-סדר, בלבול ומבוכה. מתוך עשרות חומרים ותיקים ו"חדשים", מעטים בלבד הוכחו במחקרים מדעיים כיעילים בפעולתם על עור הפנים. "חומר פעיל ויעיל", בהתאמה לא נכונה או בשימוש שגוי, עשוי לגרום לנזק ולתופעות לוואי. לכן, בחגית קוסמטיקס כל מטופל ממלא ראשית שאלון רפואי ומבוצע אבחון דקדקני לעור הפנים (Face Mapping), לצורך התאמת החומרים שישיגו את התוצאה הרצויה.

אותן הפעולות נערכות לפני מכירת תכשיר ללקוח, כולל מתן הוראות מפורטות על אופן השימוש, מרכיבי התכשיר והתוצאה המצופה. בהתאם לחוק, מפורטת רשימת המרכיבים על-גבי כל תכשיר רפואי או קוסמטי, אך יש הבדל מהותי בין תרופות למוצרי קוסמטיקה: בעוד שאישור תרופה על-ידי משרד הבריאות מחייב את יצרניה להוכיח את יעילותה, כשמדובר בתכשיר קוסמטי אין חובה להוכיח יעילות, כי אם רק שאינו מזיק - והלוואי וזה היה אחרת!

ברשימת המרכיבים, הרשומה על-גבי התכשיר או בעלון המצורף, "מעורבבים" כל החומרים יחדיו. יש לעיין ברשימה ולהפריד בין מרכיבים פעילים (שהוכחו כפעילים) לבין מרכיבים אחרים (חומרים משמרים, חומרי ריח, חומרים מתחלבים ועוד). הפרדה כזו דורשת ידע וניסיון, אשר נעשית עבורכם על-ידי צוות המומחים של חגית קוסמטיקס – גם בנוגע לתכשירים שלא נרכשו בקליניקה.
 
 
 

תכשירי הקוסמטיקה מבית Dermalogica

 
תכשירי הקוסמטיקה מבית dermalogica
 
כבר שנים שחברת דרמלוג'יקה החדשנית מארצות הברית מובילה את ענף הקוסמטיקה העולמי. תכשירי החברה מבוססים על תמציות צמחים ומכילים מרכיבים אפקטיביים וחיוניים לגוף. כל התכשירים הם אנטי-קומדוגניים ואנטי-אקנתיים. מוצרי דרמלוג'יקה הם הבחירה של רופאים ושל מרכזי בריאות וספא ברחבי העולם ונמכרים רק בבתי עסק מקצועיים.

כל קוסמטיקאית המשתמשת בתכשירי דרמלוג'יקה עברה הדרכה יסודית ומתקדמת, כדי להעניק את הטיפולים באופן המקצועי ביותר. מומלץ לבדוק שהקוסמטיקאית המטפלת אכן הוכשרה כדרמתרפיסטית (מטפלת בעור) וקיבלה הסמכה מטעם החברה. תוצאות אפקטיביות ובטוחות מושגות רק הודות לשימוש ולהדרכה מקצועיים.
תכשירי הקוסמטיקה מבית dermalogica
 

הסדרות המובילות מבית דרמלוג'יקה:

 
 
 
 
 

סדרת אנטי-אייג'ינג - Age Smart

 
מה החידוש?
רוב תכשירי האנטי אייג'ינג נועדו לצמצם את סימני ההזדקנות בעור (קמטים, כתמים וירידה באלסטיות) לאחר שכבר נוצרו. הגישה החדשה של הסדרה היא במניעת סימני ההזדקנות ובצמצומם טרם היווצרותם. הסדרה מאפשרת לטפל בריאקציות הביוכימיות בעור, הגורמות לפגיעה בתאים ולהזדקנות מוקדמת של העור.
 
 
סדרת ה- Age Smart מוגדרת כסדרת מוצרים מדעיים ולא בכדי: מוצרי הסדרה פותחו על-ידי בית הספר הגבוה למחקר העור בלוס אנג'לס, קליפורניה. מדובר בתכשירים המטפלים לראשונה במקור של תופעת הזדקנות העור ובגורמים הביוכימיים, המפעילים את השינויים הללו.

הסדרה מכילה מרכיבים מתקדמים טכנולוגית, שהוכחו מדעית כבעלי יכולת השפעה ודיכוי של תהליכים, אשר גורמים להזדקנות המוקדמת של העור, עוד לפני שהם מתחילים: אנטי-אוקסידנטים, ויטמין C, ויטמין E, ויטמין A, פרוטאינים מסויה וגלוקוזאמין הם רק חלק מרשימת המרכיבים המכובדת.

בקליניקה ניתן לרכוש סט תכשירים להיכרות בגודל מיוחד ובמחיר אטרקטיבי. אין ספק שרגע שתנסו את המוצרים, תרצו לחזור ולהשתמש בהם שוב ושוב!
 
 
 
 סדרת Age Smart
 
 
 
 
 
 

סדרת הבהרה לטיפול בפיגמנטציה ChromaWhiteTRx

 
 
 
ChromaWhiteTRx
 
הסדרה החדשה מבית דרמלוג'יקה מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת ומכילה תערובת ייחודית, המפחיתה פיגמנטציה ומבהירה את גוון העור. הסדרה מבוססת על אחד מהמרכיבים החדשניים ביותר לדיכוי יצירת המלנין בעור – Oligopeptid-34. זהו פפטייד מתקדם ביותר, המסוגל לדכא את ייצור המלנין בעור והבהרתו בחצי מהזמן בהשוואה למרכיבים מבהירים אחרים.
 
 
 
סדרת הבהרה לטיפול בפיגמנטציה ChromaWhiteTRx
 
 
 
 
 
צוות חגית קוסמטיקס ישמח לעמוד לרשותכם! חייגו לתיאום פגישת אבחון: 072-3224770.